יחיד במינו

״בית הסופר״ הוא מבנה לשימור בעל מורשת של 56 שנה, המשלב בין עבר לעתיד, בין ישן לחדש. הפרויקט החדשני כולל שימור מחמיר של המבנה האייקוני, לצד הקמת בניין מרהיב וייחודי בן 8 קומות ובו 23 דירות אקסלוסיביות בסטנדרט בנייה שטרם נראה כמותו.

המיקום

בלב תל אביב, לצד מתחם שרונה ובמרחק דקות הליכה מכל מה שחשוב, יוקם פרויקט בית הסופר. רחוב קפלן בו יוקם הפרויקט, ממוקם בקרבת מתחמי ההייטק של תל אביב, ביניהם כיכר הבימה ושד' רוטשילד. מוקדי התרבות והבילוי נמצאים במרחק פסיעה ודרכי היציאה והכניסה לעיר הן מהנוחות שניתן למצוא בתל אביב.

נותנים כבוד להיסטוריה

פרויקט בית הסופר מהווה מופע מחווה אדריכלי שיפיח חיים חדשים במבנה הישן שתוכנן ב-1957.
בניצוחה האדריכלי של הגברת לאה רובננקו, מצליח הפרויקט לשלב בסינרגיה מושלמת ואלמנטים היסטוריים ההולכים יד ביד עם תכנון חדשני ומרהיב ברוח הקידמה והטכנולוגיה.

התוצאה- מבנה יפייפיה, ייחודי ושונה מכל מבנה אחר בתל אביב, בעיצוב נקי, אלגנטי ומתוחכם 

יפה מבפנים, מרהיב מבחוץ

שרביט עיצוב הדירות בפרויקט ניתן לאחת והיחידה – האדריכלית איריס רוזנהיימר.

איריס יצרה 3 חבילות עיצוב מרהיבות ושונות על מנת שהרוכשים יוכלו לבחור את הקו העיצובי המתאים ביותר, בנוסף לפגישה אישית עם גב' רוזנהיימר בה יוכלו להתאים ולתכנן את הדירה בצורה האופטימלית עבורם.

בית הסופר יש רק אחד

פרויקט בית הסופר הוא לא עוד מגדל בלב העיר, הוא אייקון אדריכלי היסטורי. החיבור של דירות המגורים למבנה אקסקלוסיבי בן 8 קומות בלבד שתמיד יישאר באופנה, מעניק לפרויקט ייחודיות על זמנית. לרווחת הדיירים קיים ספא עם ג'קוזי, סאונה וחדר טיפולים וחניון תת קרקעי.

היזם

קבוצת איציק תשובה המתמחה בייזום ניהול ושיווק פרויקטים רבים בתחום הנדל"ן בישראל, הוקמה על ידי איציק תשובה. במסגרת הפעילות הענפה, יוזמת הקבוצה מספר רב של פרויקטים יוקרתיים למגורים, מסחר, תעסוקה והתחדשות עירונית.

לפרטים נוספים ותיאום פגישה:​

לפרטים נוספים ותיאום פגישה:​