פרויקט מודרני וחדשני ייבנה לצד אייקון אדריכלי היסטורי ברחוב קפלן בתל אביב

קבוצת תשובה משחזרת את מבנה ״בית הסופר״ המפורסם ובונה לצידו בניין מגורים חדש ובו 23 דירות בלבד. באופן ייחודי לפרויקט, כמעט כל דירה שונה מהשנייה – ממש כמו יצירת אמנות חד פעמית. הרוכשים יקבלו הזדמנות לא שגרתית לעצב את דירת החלומות יחד עם האדריכלית של האלפיון העליון, הגב' איריס רוזנהיימר. מספר מצומצם של רוכשים יהנו בנוסף מהטבת תשלום דמי שכירות לכל משך תקופת הבניה

נגן וידאו

עוצב כספר נפתח כמחווה לבית הסופר

כאשר נעמדים מול האייקון ההיסטורי ברחוב קפלן, קשה שלא להתפעל מהעוצמה שמביאה איתה ההיסטוריה. פרויקט ״בית הסופר״ מבקש לחבר בין עבר ועתיד, במסגרתו ייבנה בניין ייחודי שטרם נראה כמותו ברחובות העיר, יצירת מופת אדריכלית שתשלב את שימור המבנה עם בנייה מתקדמת. הבניין החדש עוצב בצורה יוצאת דופן ממש כמו ספר נפתח, כמחווה לבית הסופר המקורי.

בניין לא שגרתי, רכישה לא שגרתית

כיאה לפרויקט חד פעמי, גם תהליך הרכישה של נכס בבניין הוא שונה מכל מה שהכרתם. עוד לפני החתימה על הסכם רכישת הדירה, הרוכשים בפרויקט ייהנו מליווי אישי של הגב׳ איריס רוזנהיימר, אדריכלית ומעצבת הפנים של האלפיון העליון. יחד, יוכלו לתכנן את הדירה בהתאמה אישית מלאה ולבחור מפרט סופר פרימיום המתכתב עם היוקרה של הבניין כולו. המפרט כולל שדרוג מלא של כל הדירה, סעיף אחר סעיף ברמה הגבוהה ביותר. בזכות התהליך הייחודי, במסגרת מחיר הדירה יוכלו הרוכשים לתכנן דירת חלומות אמיתית, בלי אותיות קטנות ובלי תוספת מחיר.

תכנון הדירה ובניית המפרט בהתאמה אישית

פרויקט בוטיק אקסקלוסיבי בלב העיר

פרויקט ״בית הסופר״ יכלול חניון תת קרקעי וספא יוקרתי הכולל סאונה, חדר טיפולים וג'קוזי לרווחת הדיירים. המיקום המרכזי של הבניין, בין הרחובות קפלן ואיתמר בן אבי, הינו בצמוד למתחם שרונה ומגדלי ההייטק, בסמוך לרחוב רוטשילד ולמוקדי הבילוי והתרבות התוססים של העיר. הפרויקט החדש הוא ההיפך המוחלט ממגדלי המגורים בעיר, הכוללים מאות דירות בבניין, עם דירות המחולקות בדרך כלל למספר מודלים זהים באופן יחסי.

הפרויקט הנוכחי יכלול 8 קומות ו-23 דירות בלבד. לכל דירה אופי ייחודי ושונה, כאשר רוב הדירות תוכננו כך שתהיה רק אחת כמותן בכל הבניין.

בתוך שלושה חודשי שיווק בלבד: רוב הדירות נמכרו

הפרויקט יצא לשיווק לפני כשלושה חודשים ותוך זמן קצר נמכרו רוב הדירות בבניין. כעת נותרו לרכישה 7 דירות אחרונות בלבד:

  • דירת פנטהאוז ענקית המשתרעת על קומה שלמה
  • דירת גג בית הסופר הכוללת 224 מ"ר וגג פרטי באוויר בגודל 183 מ"ר
  • דירת 160 מ"ר בתוספת 41 מ"ר מרפסת
  • דירת 112 מ"ר בתוספת 22 מ"ר מרפסת
  • שתי דירות קטנות נוספות של 2-3 חדרים

הדמיה ממעוף הציפור - פרויקט בית הסופר

הטבה ייחודית לרוכשים

קבוצת איציק תשובה מאפשרת לרוכשים לשלם מקדמה לא גבוהה (והיתרה במסירה) וליהנות מדמי שכירות במשך כל חודשי הבניה, עד למסירה (ההטבה מוגבלת לשלוש דירות בלבד).

יתרונות הפרויקט הם ברורים: מיקום מדהים בלב העיר, דירות ייחודיות שהן ממש State of the Art, חוויית רכישה לא שגרתית, תכנון בהתאמה אישית ותנאים יוצאי דופן לרוכשים.

את פרויקט בית הסופר – כל תל אביב תכיר, אבל רק 23 משפחות יזכו לקרוא לו בית.

לפרטים נוספים חייגו 072-3318085 או השאירו פרטים בטופס >>